107,6 FM

16.02.2020 | Czym są misje saletyńskie?

Madagaskar, Ukraina czy Białoruś - to tylko niektóre kraje, gdzie na misjach pracują misjonarze saletyni. Na czym polega charyzmat tego zgromadzenia i czym są misje saletyńskie - w magazynie misyjnym opowiada ks. Paweł Bryś.

Ks. Paweł Bryś jest misjonarzem saletynem   Ks. Paweł Bryś jest misjonarzem saletynem

Jak wygląda praca misyjna misjonarzy saletynów? - to wyjaśnia w magazynie misyjnym ks. Paweł Bryś, misjonarz saletyn, dyrektor Saletyńskich Dzieł Misyjnych.

Misjonarze saletyni pracują na wszystkich kontynentach świata - mówi ks. Paweł Bryś. Ostatnio misjonarz był odwiedzić swoich współbraci na Ukrainie.

Co to takiego Saletyński Fundusz Misyjny? - wyjaśnia ks. Paweł.

Na stronie internetowej saletyni.pl znajdziemy wszystkie informacje dotyczące polskiej prowincji zgromadzenia księży misjonarzy saletynów i podejmowanych przez nich dzieł. Ks. Paweł wyjaśnia też jak rozpoznać misjonarza saletyna.

Ks. Paweł Bryś w Radiu eM   Ks. Paweł Bryś w Radiu eM

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Programy