107,6 FM

Wielkopostny dzień skupienia dla prawników i ich rodzin, Katowice, 15 marca

Wielkopostny dzień skupienia dla prawników i ich rodzin odbędzie się 15 marca 2020 roku (w III Niedzielę Wielkiego Postu) w krypcie katedry Chrystusa Króla w Katowicach (ul. Plebiscytowa 49a).

W programie - o godz. 9.00 przygotowanie do Eucharystii i okazja do spowiedzi św., o godz. 9.30 Msza św. w intencji prawników i ich rodzin, o godz. 10:30 wykład zaproszonego gościa.

Do udziału serdecznie zaprasza ks. Łukasz Radecki, duszpasterz prawników w archidiecezji katowickiej. Zachęca również do korzystania ze strony internetowej: dp.katowicka.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama