107,6 FM

Remigiusz Rączka dla Franka, Gierałtowice, 14 marca

"Spotkanie z Remigiuszem Rączką – dla Franka" odbędzie się w 14 marca 2020 r. w Gierałtowicach o 17.00, w Auli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gierałtowicach.

W czasie tego wydarzenia znakomity, śląski kucharz zaprezentuje 2 z jego popisowych dań wraz z degustacją (każde z nich dla około 100 osób!). Będzie można też nabyć przepis (potwierdzony autografem) na danie, które Remigiusz Rączka zaprezentuje, zrobić sobie z nim zdjęcie i nabyć jego książki (które będzie podpisywał).

Dodatkowo planowane są liczne atrakcje: kiermasz rękodzieła w klimacie wielkanocnym, występy artystyczne dzieci o tematyce kulinarnej, konkursy z nagrodami w postaci voucherów, kawiarenki w których będzie można napić się kawy i zjeść swojski wypiek. 

Cały dochód z wydarzenia zostanie oczywiście przeznaczony na leczenie Franka Surdela.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama