107,6 FM

Głębiej, mocniej, intensywniej. Tak przeżywaj swoje życie duchowe

Już niedługo minie rok, odkąd razem z Wami Idziemy Drogą Krzyża. W Wielkim Poście gorąco zapraszamy do współtworzenia tej duchowej przestrzeni.

Głębiej, mocniej, intensywniej. Tak przeżywajmy swoje życie duchowe. Zapraszamy Was do współtworzenia grupy poświęconej duchowości chrześcijańskiej. To jest przestrzeń na ciekawe treści o tematyce duchowej. Publikujcie, udostępniajcie, komentujcie. Zapraszajcie znajomych.

Idziemy Drogą Krzyża to nasza fejsbukowa grupa, którą stworzyliśmy dla Was i dla nas. To grupa dla tych, którzy chcą głębiej przeżywać swoje życie z Panem Bogiem; dla tych, którzy szukają Go całym sercem. Publikujemy na niej treści - teksty, grafiki, cytaty ze słowa Bożego - związane z życiem duchowym, zgodne z nauczaniem Kościoła Katolickiego. Wszystko po to, by jeszcze bardziej zaprzyjaźnić się z Panem Bogiem, wejść w relację z Nim.

W tym roku, w czasie Wielkiego Postu, chcemy zaprosić Was do przeżywania tego czasu, nie tylko jako przygotowania do świąt Zmartwychwstania Pańskiego, ale także jako odnowienia swojej osobistej świętości, którą otrzymaliśmy w sakramencie Chrztu św. Może ten szczególny czas to dobra okazja, by dołączyć do grupy Idziemy Drogą Krzyża, korzystać z codziennej porcji duchowej strawy i takimi treściami dzielić się z innymi. RozGOŚĆcie się na Idziemy Drogą Krzyża.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama