107,6 FM

Katowice. Opłaty w spółdzielni "Górnik" o 100 zł w górę. "Trzeba po prostu mniej wydać na jedzenie"

Lokatorów należących do drugiej największej spółdzielni w Katowicach czeka podwyżka czynszu. W niektórych przypadkach comiesięczne opłaty wzrosną nawet o ponad 100 złotych. Zapytaliśmy o sprawę Spółdzielnię Mieszkaniową "Górnik".

Od kilku do nawet ponad 100 złotych wzrośnie czynsz lokatorów należących do drugiej największej spółdzielni mieszkaniowej w Katowicach. Chodzi o Spółdzielnię Mieszkaniową "Górnik", której lokale zamieszkuje ponad 11 tysięcy osób. Jak decyzję tłumaczy zarząd? Mówi Katarzyna Szeniec - dyrektor do spraw ekonomicznych:

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Górnik" tłumaczy zatem, że podwyżka spowodowana jest wzrostem cen prądu, wywozu śmieci, kosztów pracy, ale także termomodernizacji czy remontów. Dziś ostatnie pisma w tej sprawie trafiły do mieszkańców:

Wyższy czynsz mieszkańcy zapłacą od 1 czerwca.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama