107,6 FM

26.02.2020 | Adoracja Najświętszego Sakramentu - znajdź czas!

24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu - zawsze możesz Go odwiedzić, zawsze czeka - w Credo rozmawiamy o adoracji Najświętszego Sakramentu, która zmienia życie. Moi goście zapraszają też do bazyliki franciszkanów w Panewnikach, jednego z dwóch miejsc w archidiecezji katowickiej, gdzie trwa wieczysta adoracja.

26.02.2020 | Adoracja Najświętszego Sakramentu - znajdź czas!  

Pragnienie adorowania Najświętszego Sakramentu zrodziło się w Jerozolimie. Pani Barbara Mrozek opowiada o drodze zaufania i modlitwy do realizacji marzenia by adoracja w panewnickiej bazylice mogła trwać 24 godziny na dobę.

Można przyjść w każdej chwili, na kilka minut, na godzinę, w ciągu dnia i w nocy. Ale żeby mogło tak być musiały znaleźć się osoby, które zadeklarowały swoją obecność, modlitwę i podjęły "dyżury" przed Najświętszym Sakramentem. O swoim doświadczeniu opowiadają pani Lucyna Poniatowska i pan Roman Kamiński.

Psychoterapeuta doradzał rozwód, ale pan Jan Stolarz wiedział, że potrzebuje innej pomocy. Otulająca cisza przed Najświętszym Sakramentem pozwoliła doświadczyć, że Bóg jest obecny, słucha i czeka... a cisza uzdrawia nerwowe, zranione wnętrze.

O cudach jakie Bóg czyni, kiedy do Niego przychodzimy opowiada proboszcz o. Alan Rusek.

26.02.2020 | Adoracja Najświętszego Sakramentu - znajdź czas!   26.02.2020 | Adoracja Najświętszego Sakramentu - znajdź czas!  

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

21.00 Credo - rozmowy o wierze

21.00 Credo - rozmowy o wierze  

Porozmawiamy o muzyce od i dla Boga, o rozpoznawaniu znaków czasu, czy teraz jest czas łaski dla wierzących? Nie zabraknie też dużo dobrej muzyki.

 

 

Programy