107,6 FM

Papież odwołał udział w rekolekcjach wielkopostnych pod Rzymem

- Niestety przeziębienie zmusza mnie, bym w tym roku w nich nie uczestniczył. Z Watykanu będę śledził rozważania - oznajmił Franciszek.

Papież Franciszek powiedział w niedzielę wiernym, że z powodu przeziębienia musi odwołać swój udział w rekolekcjach wielkopostnych pod Rzymem. Miał na nie pojechać do miasteczka Ariccia po południu Włoch ze współpracownikami z Kurii Rzymskiej.

- Proszę was także, byście pamiętali w modlitwie o rekolekcjach Kurii Rzymskiej, które rozpoczną się dziś wieczorem w Ariccii. Niestety przeziębienie zmusza mnie, bym w tym roku w nich nie uczestniczył. Z Watykanu będę śledził rozważania. Duchowo łączę się z Kurią i ze wszystkimi, którzy przeżywają chwile modlitwy odbywając rekolekcje w domu - powiedział Franciszek, pozdrawiając pielgrzymów po modlitwie Anioł Pański w Watykanie.

W trakcie rozważania papież kaszlał. Począwszy od czwartku Franciszek ograniczył swe obowiązki i audiencje, co Watykan wyjaśnił "lekką niedyspozycją".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama