107,6 FM

Katowice. Kampania "Kilometry dobra" po raz kolejny. Zbiórka także w Bytomiu

W Katowicach ruszyła kolejna kampania pod hasłem "Kilometry dobra:. Przez kolejne trzy miesiące będzie trwała zbiórka pieniędzy, które w tym roku zostaną przeznaczone na stworzenie Centrum Integracji Międzypokoleniowej "Bezpieczna Twierdza".

"Kilometry dobra" to kampania, w którą angażują się w nią przedstawiciele miasta, biznesu oraz organizacje społeczne. Zebrane środki zostaną przekazane na utworzenie Centrum Integracji Międzypokoleniowej "Bezpieczna Twierdza”. Zbiórka potrwa 3 miesiące. Mówi Natalia Grabka z Fundacji Index do Przyszłości:

Dodatkowym efektem kampanii trwającej w kilkudziesięciu miastach Polski ma być pobicie rekordu Guinessa - ułożenie najdłuższego łańcucha złożonego z monet o jednym nominale. Tłumaczy prezydent Katowic, Marcin Krupa:

"Kilometry dobra" ruszyły również w Bytomiu. Tam wolontariusze zbierają na zakup busa do przewozu dzieci z niepełnosprawnością.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama