107,6 FM

Pro-life u bielskich pallotynów: "1. Dzień dla Życia"

Nieprzerwanie przez 24 godziny w dolnej kaplicy kościoła św. Andrzeja Boboli w Bielsku-Białej (obok Szpitala Wojewódzkiego) będzie trwała modlitwa przed Najświętszym Sakramentem, w którą o dowolnej porze może włączyć się każdy.

Inicjatywa prolife: "1 Dzień dla Życia", będzie nieprzerwaną dobową modlitwą, która rozpocznie się Mszą św. o godz. 18 w piątek 6 marca, a zakończy w sobotę 7 marca Mszą św. wieczorną.

Jak informują księża pallotyni: "Intencją modlitewnego szturmu do nieba są powstrzymanie świata przed zabijaniem dzieci nienarodzonych oraz uproszenie pokoju dla świata".

Duszpasterze przypominają także: "W roku św. Jana Pawła II, warto przypomnieć jego słowa wypowiedziane w Kaliszu, 4 czerwca 1997 roku: Miarą cywilizacji - miarą uniwersalną, ponadczasową, obejmującą wszystkie kultury - jest jej stosunek do życia. Cywilizacja, która odrzuca bezbronnych, zasługuje na miano barbarzyńskiej. Choćby nawet miała wielkie osiągnięcia gospodarcze, techniczne, artystyczne, naukowe".

Każdy może wybrać sobie dowolną porę, by przez pełną godzinę modlić się przed Najświętszym Sakramentem np. na różańcu, Koronką do Bożego Miłosierdzia, rozważając Pismo Święte lub w inny wybrany przez siebie sposób.

Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie trwała w dolnej kaplicy pallotyńskiego kościoła (wejście z tyłu świątyni).

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama