107,6 FM

11.03.2020 | Jan Paweł II a media

-Ten papież wie na czym polega współpraca z środkami przekazu - wspomina opinie dziennikarzy ks. Paweł Ptasznik. W audycji o relacjach papieża ze światem mediów, a także o pierwszej podróży apostolskiej do Afryki i o pielgrzymce do Francji.

 

 

11.03.2020 | Jan Paweł II a media   12.09.1990 - lot do Tanzanii

- Doceniał ich pracę i to, że bywają natrętni, to jest ich kawałek chleba - tak ks. Paweł Ptasznik  mówi o stosunku Jana Pawła do dziennikarzy.

Rok 1980 i pierwsza wizyta Jana Pawła II na kontynencie afrykańskim oraz podróż apostolska do Francji.

 

 

 

 

 

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

"Bliżej Nieba – 100. rocznica urodzin Jana Pawła II”

"Bliżej Nieba – 100. rocznica urodzin Jana Pawła II”  

W każdą środę o 18.30 zaprasza: Dominika Szczawińska-Zięba

To cykl cotygodniowych półgodzinnych programów na antenie Radia eM we współpracy z Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II oraz Kraków Airport im. Jana Pawła II.
Będziemy przypominać pielgrzymki zagraniczne Ojca Świętego. Program będzie swoistym papieskim atlasem a zarazem podróżą w czasie. Poza kalendarium, informacjami dotyczącymi charakteru pielgrzymek, ich celu i przebiegu w audycji pojawią się też wspomnienia. To rozmowy ze świadkami życia św. Jana Pawła II oraz powrót do najważniejszych tekstów: encyklik, książek, homilii. W programie pojawią się też wspomnienia słuchaczy, których zapraszamy do refleksji i świętowania rocznicy urodzin Jana Pawła II.