107,6 FM

„Idziemy Drogą Krzyża”. By przełamać lęk i jeszcze mocniej zaufać Bogu

Zapraszamy gorąco do współtworzenia tej duchowej przestrzeni.

Głębiej, mocniej, intensywniej. Tak przeżywajmy swoje życie duchowe. Zapraszamy Was do współtworzenia grupy poświęconej duchowości chrześcijańskiej. Publikujcie, udostępniajcie, komentujcie. Zapraszajcie znajomych.

Idziemy Drogą Krzyża to nasza fejsbukowa grupa, którą stworzyliśmy dla Was i dla nas. To grupa dla tych, którzy chcą głębiej przeżywać swoje życie z Panem Bogiem; dla tych, którzy szukają Go całym sercem. Publikujemy na niej treści - teksty, grafiki, cytaty ze słowa Bożego - związane z życiem duchowym, zgodne z nauczaniem Kościoła Katolickiego. Wszystko po to, by jeszcze bardziej zaprzyjaźnić się z Panem Bogiem, wejść w relację z Nim.

Aktualnie na grupie pojawia się m.in. seria obrazków z cytatami z Psalmów. Karmimy się Słowem.

„Idziemy Drogą Krzyża”. By przełamać lęk i jeszcze mocniej zaufać Bogu

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama