107,6 FM

Śląskie. Uzdrowiska zawieszają działalność z uwagi na koronawirusa

Taki stan potrwa do odwołania. Skierowania zachowują swoją ważność i będą realizowane w późniejszym czasie.

Od dnia 14 marca 2020 r. do odwołania uzdrowiska zawieszają czasowo swoją działalność. Pacjenci, którzy posiadają skierowania potwierdzone przez śląski oddział Narodowego Fundusz Zdrowia, powinni zostać w domu.

Skierowanie zachowa ważność i będzie mogło być realizowane w późniejszym terminie. Przedstawiciele NFZ podkreślają, że zawieszenie nie płynie na zmianę miejsca w kolejce oczekujących.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy NFZ. W sytuacji, kiedy ktoś miał w najbliższym czasie rozpocząć turnus rehabilitacyjny, może oczekiwać telefonu kontaktowego ze strony pracowników NFZ, którzy poinformują o dalszych krokach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama