107,6 FM

 • KRM
  16.03.2020 00:56
  To miłe, że JE tak dba o nasze zdrowie. Czy z równym zapałem dba też o nasze zbawienie? Jak "troskliwy ojciec" wie lepiej od nas co jest dla nas dobre. Dlatego metodą faktów dokonanych przymusza nas do korzystania z dyspensy.
  Szkoda tylko, że sam nie stosuje się do własnych zarządzeń. W czwartek (12 marca) zakazał wszystkim organizowania Gorzkich żali a w niedzielę (15 marca) osobiście wziął udział w nabożeństwie Gorzkich żali w katowickiej katedrze.

  Ciekawe, czy te (korona)wirusy wiedzą, że mają nie infekować arcybiskupów. Dla nich taka infekcja byłaby przecież wyjątkowo niebezpieczna bo z reguły są w grupie podwyższonego ryzyka (mają ponad 70 lat).
  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama