107,6 FM

Nie byliście w kościele? Nie kupiliście "Gościa"? Nic straconego!

W niedzielę zdecydowana większość z nas nie była w kościele - oczywiście tylko w sposób fizyczny, bo byliśmy tam duchowo. Może więc nie macie nowego numeru "Gościa". Nic straconego: możesz skorzystać z e-wydania.

Nowy numer (11/2020) jest dostępny po wejściu na stronę www.e.gosc.pl.

Gość Niedzielny 11/2020
Gość Niedzielny

Uwaga. Można wybrać, poza tzw. głównym grzbietem, również dodatek diecezjalny. Zachęcamy zwłaszcza do wyboru "Gościa Katowickiego". Wystarczy w lewym górnym rogu - obok loga - rozwinąć strzałkę i wybrać konkretny dodatek. Wówczas po kliknięciu "Kupuję" na dole strony uzyskacie państwo dostęp do wybranych treści w formie elektronicznej. Koszt numeru jest niższy niż wydania papierowego - wynosi 4 zł.

Można również kupić dostęp do poszczególnych artykułów z "głównego grzbietu" z osobna. Treści ogólnopolskie znajdują się TUTAJ.

Dzięki temu, że wykupicie w tej formie dostęp do przygotowanych przez nas treści, umożliwicie nam utrzymanie płynności finansowej. Niestety koronawirus i związana z nim kwarantanna mają swoje konsekwencje również dla naszego tygodnika. Bardzo serdecznie dziękujemy za to, że z nami jesteście i nas wspieracie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama