107,6 FM

"Gość Niedzielny" cały czas dostępny dla czytelników. Gdzie i jak czytać w czasie pandemii?

Regularni czytelnicy "Gościa Niedzielnego" zostali bez gazety w ten weekend. Z powodu zagrożenia koronawirusem wielu z nas uczestniczyło w transmisjach mszy św. w swoich domach. Ale nie wszystko jeszcze jest stracone.

Zagrożenie epidemiologiczne to trudna sytuacja dla nas wszystkich, także dla redaktorów "Gościa Niedzielnego". Miniona niedziela była pierwszą, kiedy polskie kościoły świeciły pustkami. Tygodnik nie dotarł zatem do tych, którzy regularni go czytają, bo główny kolportaż odbywa się przez parafie.

- "Gościa Niedzielnego" cały czas można dostać idąc na modlitwę do swojej parafii - mówi Wiesława Dąbrowska-Macura, zastępca redaktora naczelnego "Gościa Niedzielnego" :

Czytaj "Gościa Niedzielnego" - tutaj szczegóły

Jak mówi redaktor naczelny "Gościa Niedzielnego" ks. Adam Pawlaszczyk, teraz trzeba szukać nowych form dotarcia do odbiorcy:

Niedzielny, 11-sty numer Gościa Niedzielnego proboszczowie mieli wystawić w swoich parafiach. Można go też zakupić w Internecie w formie e-gazety.

W przyszły weekend nowy numer tygodnika będzie można pobrać ze strony gosc.pl w formie PDF. Będzie także do zakupienia jako e-gazeta oraz u kolporterów prasy.

Czytaj "Gościa Niedzielnego" - tutaj szczegóły

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama