107,6 FM

Region. Franciszkanie z Chorzowa zapraszają na YouTube

Franciszkańskie Centrum Młodzieżowo-Powołaniowe "Trzej Towarzysze" zaprasza do wspólnego przeżywania Wielkiego Postu i czasu kwarantanny.

Ojcowie zaangażowani w Centrum proponują wspólne spotkania.

- W obecnej sytuacji zostajemy w domu, ale zostajemy w jedności. Zapraszamy do spotkania najprostszego: on-line. Ono wymaga twojego zaangażowania - w filmie zachęca do subskrybowania kanału o. Kryspin.

Wspólnie z o. Euzebiuszem zapraszają na spotkania na żywo - pierwsza transmisja jest zaplanowana na piątek. Będzie to nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 21.15. - Wypełnijmy wirtualnie te ławki - proszą ojcowie.

Aby znaleźć kanał franciszkański na YouTube wystarczy w wyszukiwarkę wpisać hasło "Trzej Towarzysze".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama