107,6 FM

Niedzielna Msza św. z kazaniem dla dzieci

Szybko się przyzwyczailiśmy do zupełnie nowej rzeczywistości, w której jesteśmy zmuszeni korzystać z transmisji Mszy św. online. Ich mnogość jest ogromna, brakuje jednak propozycji dla dzieci. Nadrabiamy tę zaległość i zapraszamy rodziny z dziećmi w niedzielę o 11.00 przed monitory komputerów.

Zauważyliśmy, że w sieci brakuje propozycji Mszy św. z kazaniem skierowanym do dzieci. Stąd nasza propozycja zwłaszcza dla tych rodzin, które w każdą niedzielę w takich Mszach uczestniczą.

Niedzielną Eucharystię będziemy transmitować (22 marca) z kościoła pw. św. Michała Archanioła we Wrocławiu o 11.00. Przewodniczył jej będzie i wygłosi słowo ks. Jerzy Gonta SDB (okienko będzie dostępne poniżej ok. 10.50).

Przekażcie tę informację dalej. W tym trudnym czasie zadbajmy o namiastkę praktyki religijnej również dla najmłodszych.

A jeśli chciałbyś się włączyć do modlitwy online podczas innej Mszy św., zapoznaj się z harmonogramem transmisji z wybranych parafii w archidiecezji wrocławskiej. Jest też Msza św. dla niesłyszących:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Pierwszy raz
    22.03.2020 11:57
    Przełączyliśmy się na TVP1. Niestety, jakość dźwięku pozostawia bardzo wiele do życzenia. Prawie nic nie było słychać.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama