107,6 FM

Drugi w Polsce klasztor dominikanów objęty kwarantanną

Rzeszowscy dominikanie poinformowali 22 marca wiernych, że ich klasztor na mocy decyzji kompetentnych władz został objęty kwarantanną.

Decyzją Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rzeszowie zostaliśmy objęci kwarantanną. W związku z tym do odwołania wszystkie Msze Święte sprawujemy wyłącznie w naszej wewnętrznej kaplicy bez udziału osób z zewnątrz. Również do odwołania nie ma możliwości spowiedzi czy bezpośredniej rozmowy z nami. Kościół pozostaje otwarty codziennie w godzinach 7.00-19.00 i jest możliwość indywidualnej modlitwy" – napisali rzeszowscy dominikanie. Jednocześnie podali numer telefonu, pod którym można się z nimi kontaktować w sprawach pilnych.

Wcześniej kwarantanną objęty został klasztor dominikanów w Katowicach.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama