107,6 FM

W zakopiańskim szpitalu zmarł postulant zgromadzenia saletynów

Michał Jaśniewski odszedł do Pana po krótkiej i ciężkiej chorobie.

Michał Jaśniewski pochodził z Mrągowa. Do Zgromadzenia Księży Misjonarzy Saletynów wstąpił po maturze. Postulat rozpoczął 16 września ubiegłego roku w małopolskich Dominikowicach k. Gorlic.

Do szpitala w Zakopanem trafił w stanie krytycznym. W ostatnich dniach w mediach społecznościowych apelowano o krew dla młodego mężczyzny i modlitwę w jego intencji. Michał zmarł w nocy 24 marca.

"Prosimy gorąco o modlitwę za śp. Michała. Niech Bóg bogaty w miłosierdzie przyjmie go do swojego Domu, a jego bliskim da pokój i nadzieję. Równocześnie jako współbracia Michała dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnim czasie towarzyszyli jemu i rodzinie przez modlitwę, dobre słowo i obecność. Jesteśmy głęboko wdzięczni zwłaszcza tym, którzy pomagali w organizowaniu zbiórki krwi i przekazywali ją dla Michała" - napisali księża saletyni.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama