107,6 FM

Caritas prosi o "Pomoc Ratującym"

Rusza zbiórka "Pomoc Ratującym". Chodzi o zakup środków ochrony osobistej dla pracowników Służby Zdrowia i Caritas Archidiecezji Katowickiej.

Przekazujemy Wam prośbę, która dotarła do redakcji z Caritas Archidiecezji Katowickiej. Chodzi o akcję "Pomoc Ratującym".

"By wesprzeć naszą Służbę Zdrowia oraz Placówki Caritas działające na rzecz seniorów, niepełnosprawnych, chorych i bezdomnych z Katowic, Chorzowa, Świętochłowic, Knurowa, Rudy Śląskiej, Mikołowa i Tychów w walce z COVID-19, możesz przekazać swoją darowiznę na nasze konto bankowe: 96 1050 1214 1000 0090 3169 8062 z dopiskiem w tytule: POMOC RATUJĄCYM" - napisał dyrektor Caritas Archidiecezji Katowickiej, ks. Łukasz Stawarz.

Z przekazanych darowizn katowicka Caritas zamierza zakupić środki ochrony osobistej dla pracowników Służby Zdrowia i Caritas.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama