107,6 FM

Śląskie. Możliwe opóźnienia odbioru śmieci w Chorzowie. W Katowicach, Rybniku i Sosnowcu bez zmian

Branża komunalna może za chwilę mocno odczuwać skutki koronawirusa. Na razie jednak w większości polskich miast wywóz odpadów odbywa się bez większych zakłóceń. W woj. śląskim pewne opóźnienia są w Chorzowie.

Opóźnienia w odbiorze śmieci mogą być w Chorzowie. - Firma Alba pracuje w mniejszym składzie. Wielu pracowników jest na L4, ma opiekę nad dziećmi - mówi Kamil Nowak z chorzowskiego Urzędu Miasta i dodaje, że warto zagniatać kartony i butelki, by zmniejszać ich objętość:

Zawieszony czasowo jest odbiór przeterminowanych lekarstw z aptek. Bez zmian działa natomiast punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.

W Rybniku na razie działa wszystko bez zmian. Agnieszka Skupień z rybnickiego Urzędu Miasta zapewnia, że śmieci od mieszkańców odbierane są zgodnie z planem:

Według dotychczasowych zasad śmieci odbierane są też w Katowicach i Sosnowcu.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • Ala
  25.03.2020 19:47
  No ładnie śmieci nie wywożą, ale podwyżkę śmieci wprowadzili!
  doceń 1
 • Ala
  25.03.2020 19:51
  Teraz gdy każdy grosz się liczy, bo wiele osób dostanie mniejsze wynagrodzenie lub nawet będzie bez dochodu to oni wprowadzili taką cenę za wywóz śmieci z którym teraz mają problem.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama