107,6 FM

Daniel Beger, prezydent Świętochłowic: ruszamy z akcją "Wpłać zaliczkę, umów się później"

"Wpłać zaliczkę, umów się później" zachęcają władze Świętochłowic. To akcja skierowana do mieszkańców i drobnych przedsiębiorców. Jest pomysłodawcą jest prezydent Świętochłowic - Daniel Beger.

- Chodzi o to, by pomóc przedstawicielom lokalnego biznesu przetrwać trudne czasy - tłumaczy pomysłodawca - prezydent Świętochłowic - Daniel Beger:

Z kolei w Dąbrowie Górniczej ruszono z kampanią "Kupuj lokalnie" promującą miejscowy biznes.

Coraz więcej miast dołącza też do akcji "Jedzenie na wynos". Wśród tych miast jest Bieruń. W związku ze stanem epidemii, lokale gastronomiczne mogą serwować jedzenie jedynie z dowozem. - W Bieruniu do akcji przyłączyło się na razie 10 10 lokali - mówi Magdalena Kutynia, rzecznik tamtejszego Urzędu Miasta:

Szczegóły można znaleźć na stronie intenetowej bierun.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama