107,6 FM

Pomóżmy parafiom transmitować Msze święte przez YouTube

Znacie parafie, które zbierają subskrypcje, by przez swój nowy kanał w serwisie YouTube transmitować Eucharystię? Pomóżmy sobie nawzajem.

Przypomnijmy, że przekroczenie granicy tysiąca subskrypcji na kanale sprawia, że można transmitować jakieś wydarzenie na żywo za pomocą urządzenia mobilnego. Wobec zarządzeń w związku z epidemią wiele parafii założyło konto w serwisie YouTube, by dać możliwość wiernych uczestniczenia np. w Eucharystii sprawowanej w ich kościele parafialnym.

My chcemy zebrać te parafie, które walczą o tysiąc subskrybentów i zmobilizować czytelników "Gościa" do pomocy! Każdy, kto zechce i może, niech wesprze to działanie ewangelizacyjne.

Zainteresowanych, którzy proszą o subskrypcje, zachęcamy do przesyłania informacji wraz linkiem do kanału na nasz adres mailowy: katowice@gosc.pl

Listę parafii będziemy uzupełniali w tym miejscu na bieżąco.

Parafie, które proszą o subskrypcje YouTube:

PS. Aby móc subskrybować dany kanał, należy założyć konto w serwisie YouTube, a następnie zaznaczyć przycisk SUBSKRYBUJ na czerwonym tle.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama