107,6 FM

Zadbaj o świętą obojętność

Ks. Przemysław Sawa w kolejnym odcinku cyklu wielkopostnego o takich cechach świętości, jak ubóstwo, pokora, łagodne i czyste serce.

Przez cały okres Wielkiego Postu, w każdą niedzielę, ks. Przemysław Sawa w nagraniach wideo, w oparciu o adhortację apostolską papieża Franciszka "Gaudete et exsultate. O powołaniu do świętości w świecie współczesnym", wprowadza w tematykę świętości na co dzień.

[#5] Wyzwanie święTY. Zadbaj o świętą obojętność
Gość Niedzielny

Na okres Wielkiego Postu przygotowaliśmy dla Was wyzwanie specjalne! Brzmi ono: święTY. Zapraszamy do wspólnego odkrywania powołania do świętości. Na gosc.pl codziennie znajdziecie treści, które pomogą Wam wejść głębiej w ten szczególny czas.

  • Co niedzielę ks. Przemysław Sawa wprowadzi nas w kolejny tydzień Wielkiego Postu (rozważania wideo).
  • W poniedziałki: święci Kościoła na drodze świętości.
  • W środy proponujemy poruszające świadectwa świeckich.
  • W piątki wchodzimy na drogę krzyża.
  • Codziennie: Mamy też dla Was 40 wskazówek na Wielki Post od Franciszka.
  • Warto również skorzystać z materiałów specjalnych w opracowaniu ks. Przemysława Sawy w formie trzech medytacji słowa Bożego w tygodniu. To propozycja dla zarejestrowanych na stronie Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody. Szczegóły TUTAJ.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama