107,6 FM

05.04.2020 | Wolność, śmierć i życie

Radiowe rekolekcje wielkopostne – ks. Piotr Kieniewicz, marianin.

Rekolekcje radiowe „By nie zniweczyć Chrystusowego krzyża” głosi ks. Piotr Kieniewicz, marianin:

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

By nie zniweczyć Chrystusowego krzyża

By nie zniweczyć Chrystusowego krzyża  

Rekolekcje radiowe „By nie zniweczyć Chrystusowego krzyża” prowadzą uczestników przez tajemnicę ludzkiej nieprawości i bezbrzeżnej miłości Boga. Okazane grzesznikowi miłosierdzie ma jednak wielką cenę – śmierć Jezusa. Jest darem darmo danym, a jednocześnie zobowiązującym, by samemu porzucić drogi ciemności i podążyć za Panem.

W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.00 zaprasza ks. Piotr Kieniewicz, marianin.

Ks. Piotr jest teologiem moralistą; przez lata pracował na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Tam uzyskał doktorat i habilitację. Potem posługiwał w Licheniu organizując tam poradnię naprotechnologiczną i prowadząc rekolekcje. Obecnie jest sekretarzem prowincji polskiej Zgromadzenia Księży Marianów, mieszka i pracuje w Warszawie. Nadal głosi rekolekcje. Pisze też książki. W ostatnim czasie wydał dwie: „Małżeński labirynt” (2018) i „Panie, Ty wszystko wiesz” (2020).

 

Audycje