107,6 FM

Metropolitalna Wielkanoc dla samotnych - możesz się włączyć

Sztab ochotników w Niedzielę Wielkanocną zamierza odwiedzić samotne osoby w miastach metropolii i wręczyć im wielkanocne śniadania.

Fundacja Wolne Miejsce, miasto Katowice oraz współpracujące z nimi siedemnaście gmin członkowskich Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii organizuje Metropolitalną Wielkanoc dla Samotnych w nowej formule.

W specjalnie przygotowanej fundacyjnej paczce znajdzie się higienicznie przygotowane i hermetycznie zamknięte śniadanie, a także świąteczna niespodzianka, stroik i wyjątkowa lektura świąteczna dla osób samotnych.

Nowy plan organizacji śniadania wielkanocnego zakłada współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami i samorządami w pozyskiwaniu produktów spożywczych, z których zostanie przygotowane śniadanie, produktów gotowych (zamkniętych) mogących stanowić prezent (np. słodycze), stroików i elementów, z których można takie stroiki wykonać. Ponadto fundacja zaprasza każdą osobę gotową dołączyć do wolontariuszy przygotowujących wydarzenie i gotowych rozwozić śniadania w niedzielny poranek.

Do środy 8 kwietnia organizatorzy czekają na zgłoszenia od osób samotnych, które chcą wziąć udział w akcji: wolnemiejsce.pl, tel. 32 723 28 28.

Informacje o bieżących przygotowaniach i możliwej formie wsparcia fundacji publikowane są na profilu FB: Wolne miejsce.

Kontakt z Fundacją Wolne Miejsce: e-mail: biuro@wolnemiejsce.pl, telefony: 694 019 254, 501 422 589, 504 067 869.

Metropolitalna Wielkanoc dla samotnych - możesz się włączyć   wolnemiejsce.pl
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama