107,6 FM

Retransmisja Mszy św. Krzyżma

Zwykle gromadzi setki księży z całej archidiecezji. Dziś, ze względu na narodową kwarantannę, przy ołtarzu, wraz z abp. Kupnym, będzie ich dosłownie kilku. O 10.00 rozpoczniemy transmisję wyjątkowej Mszy św. Krzyżma. Bądźcie z nami online, by dziękować za dar kapłaństwa i modlić się za naszych pasterzy.

Zapraszamy serdecznie. Dzięki wielodniowym przygotowaniom (i dobrym ludziom) zapewnimy wam komfort oglądania z doskonałą jakością obrazu i dźwięku

Transmisja będzie dostępna na profilu "Gościa Wrocławskiego" na Facebooku oraz na kanale "Gosc Wroclawski" na YouTubie. Można ją również obejrzeć poniżej.

Zapraszamy na nasze transmisje na żywo z całego Triduum Paschalnego:

  • Msza św. Wieczerzy Pańskiej - Wielki Czwartek o 18.30,
  • Liturgia Męki Pańskiej - Wielki Piątek o 18.30,
  • Wigilia Paschalna - Wielka Sobota o 20.30.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama