107,6 FM

Chrystus zmartwychwstał! U stóp MB Hałcnowskiej

Kapłani pracujący w parafii w Bielsku-Białej Hałcnowie do swoich świątecznych życzeń dla parafian i gości dołączyli nagranie. Zobaczcie i posłuchajcie.

W opublikowanych na stronie parafii życzeniach napisali:

Zapalony paschał, który wnosimy do świątyni w czasie Wigilii Paschalnej, jest znakiem Chrystusa Zmartwychwstałego. Znakiem, że Jezus żyje, pokonał śmierć i wszelkie zło.

Niech światło Chrystusa rozproszy ciemności tego czasu, przyniesie wszystkim zdrowie duszy i ciała, wniesie pewność, że jesteśmy w rękach kochającego nas Boga. Niech zapali na nowo lampy naszych serc, przywróci w nich pokój i radość, odnowi wzajemną życzliwość i pomoże chwalić Boga. Światło Zmartwychwstałego niech rzeczywiście rozbłyśnie w naszych domach, umocni wzajemną miłość i pomoże nam cieszyć się życiem.

Pełnych światła i nadziei Świąt Wielkanocnych
życzą duszpasterze z Hałcnowa

Bazylika Hałcnów - Jezus Zmartwychwstał
Bazylika Hałcnów

 

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama