107,6 FM

Wielkanoc: Świętowanie w rodzinie

Dziesiąte spotkanie - przy pustym grobie. Życzenia biskupa Andrzeja Iwaneckiego.

To ostatni odcinek rozważań z cyklu „Zmierzamy do Wielkanocy”, tym razem o świętowaniu. O napięciu z tym związanym, które czasem się pojawia, o celebrowaniu chwili, wspólnego posiłku w rodzinie.

Bp Andrzej Iwanecki przypomina, że po zmartwychwstaniu Chrystusa nic już nie jest takie samo.

- W te święta Wielkanocne życzę wam, abyście mieli mocną wiarę w zwycięstwo Jezusa i w nasze zwycięstwo dzięki Niemu. Abyście umiłowali życie. Abyście nie tylko pięknie mówili o nadziei, ale nią żyli. A wiara, nadzieja i miłość mają swoje źródło zawsze w Bogu, w Jezusie Chrystusie Zmartwychwstałym - powiedział, składając świąteczne życzenia.

Wielkanoc – x Artur Sepioło – Odcinek 31(10) – 12.04.2020 – Nauczania dom. – Zmierzamy do Wielkanocy
ks. Artur Sepioło rekolekcje i kazania

 

Nagranie poniżej rozpoczyna nowy cykl pt. „Człowiek Zmartwychwstania”, w którym co niedzielę będą pojawiały się rozważania razem z liturgią domową.

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego - Człowiek Zmartwychwstania - # 4 - 11.04.2020
ks. Artur Sepioło rekolekcje i kazania
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama