107,6 FM

Maturzyści pożegnani... online

- Mieliście usłyszeć ostatni dzwonek, mieliście się pożegnać z przyjaciółmi. Natomiast nie bójcie się: na wszystko pod niebem jest czas przeznaczony - usłyszeli w piątek maturzyści Zespołu Szkół Urszulańskich w Rybniku.

Jak co roku, na pożegnanie była Msza św. Z powodu pandemii 24 kwietnia ks. kapelan Jakub Dąbrowski odprawił ją jednak w kaplicy szkolnej do prawie pustych ławek. Obecne fizycznie były tylko siostry urszulanki i wychowawcy klas.

A jednak znacznie więcej osób łączyło się z nimi zdalnie. Transmisja internetowa była wyświetlana na ponad 80 urządzeniach.

Na stronie szkoły pojawiły się też filmy z pożegnaniami. Jeden nagrali uczniowie klas drugich, a drugi - siostra dyrektor Arleta Duszyńska i wychowawcy opuszczających szkołę trzecich klas.

- Wszyscy wyobrażaliśmy to sobie troszeczkę inaczej. Mieliście usłyszeć ostatni dzwonek, mieliście się pożegnać z przyjaciółmi. Natomiast nie bójcie się: na wszystko pod niebem jest czas przeznaczony. Dlatego wydaje mi się, że jeszcze zobaczymy się w normalnej rzeczywistości i pożegnamy się z przytupem - usłyszeli maturzyści.

  Maturzyści pożegnani... on-line

Maturzyści pożegnani... on-line

Maturzyści pożegnani... on-line

Maturzyści pożegnani... on-line

Maturzyści pożegnani... on-line

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama