107,6 FM

14.06.2020 | Fundacja "Redemptoris Missio"

Powstała jako wsparcie medyczne dla polskich misjonarzy rozsianych po całym świecie. Mowa o poznańskiej Fundacji Pomocy Humanitarnej "Redemptoris missio". O akcjach, które przynoszą widoczne efekty i 19 tysiącach wysłanych paczek opowiada prezes fundacji, Justyna Janiec-Palczewska.

 

Pomoc medyczna dociera do potrzebujących   Pomoc medyczna dociera do potrzebujących
Redemptoris Missio
W siedzibie Fundacji pracuje sztab wolontariuszy   W siedzibie Fundacji pracuje sztab wolontariuszy
Redemptoris Missio

O tym, czym żyje Fundacja Pomocy Humanitarnej "Redemptoris Missio" z Poznania i o początkach powstania fundacji opowiada prezes Justyna Janiec-Palczewska.

Najwięcej pomocy trafia do Afryki   Najwięcej pomocy trafia do Afryki
Redemptoris Missio

Koronawirus w Afryce - to jedna z akcji prowadzonej przez Fundację "Redemptoris Missio". Jak żyje się w Afryce podczas pandemii? - wyjaśnia Justyna Janiec-Palczewska.

Fundacja wysłała już 19 tys. paczek   Fundacja wysłała już 19 tys. paczek
Redemptoris Missio

8 mln zł darowizn, 46 tys. godzin pracy wolontariuszy - to tylko krótkie podsumowanie tego, co dzieje się w Fundacji "Redemptoris Missio" z Poznania. O szczegółach mówi prezes Justyna Janiec-Palczewska.

W dobie koronawirusa Fundacja "Redemptoris Missio" nie zaprzestaje swojej działalności - zaznacza Justyna Janiec-Palczewska. Mówi też o niezwykłej pomocy tym, którzy tego potrzebują przez medyków-wolontariuszy z Polski.

Fundacja od prawie 30 lat pomaga najbiedniejszym   Fundacja od prawie 30 lat pomaga najbiedniejszym
Redemptoris Missio
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Programy