107,6 FM

Kokotek. Dziś debata "Rozwój człowieka" na Festiwalu Życia 2020. Transmisja online

Festiwal Życia 2020 w zmienionej formie trwa. Wydarzenie zgromadziło prawie 900 osób z całej Polski. Dziś transmisja debaty zatytułowanej "Rozwój człowieka".

Od poniedziałku wszyscy którzy zapisali się na tegoroczny Festiwal Życia w wersji online biorą udział w grze. Rozwiązywanie przygotowanych zadań ma pomóc uczestnikom w rozwoju i głębszym poznaniu siebie. Dodatkowo codziennie odbywają się transmisje poranne i wieczorne. O 8.00 transmitowana jest jutrznia i wprowadzenie w dzień, a o 20.00 spotkania z zaproszonymi gośćmi w różnych formach - konferencji, Q&A i debaty. Transmisje można oglądać na ogólnodostępnych kanałach - YouTube i Facebook.

Młodzi, którzy przeżywają festiwal wspólnotowo dodatkowo gromadzą się na Mszach świętych, pracy w grupach, nabożeństwach i innych przygotowanych aktywizacjach.

Dzisiaj (środa 8.07) o 20.00 uczestników oraz wszystkich zainteresowanych, którzy nie biorą udziału w festiwalu, czeka transmisja debaty pt. "Rozwój człowieka". W rozmowie wezmą udział zaproszeni goście - Tomasz Rożek, Sylwia Jaśkowiec, o. Paweł Zając OMI oraz Marta Nowak-Kulpa. Debatę poprowadzi dziennikarz Radia eM - Marcin Iciek.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Szczegóły i możliwość oglądania pod tym linkiem.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama