107,6 FM

30.06.2020 | Dorota Idzi

Z hamaku Państwa pozdrawiam, gdzie dziś dopadły mnie marzenia o sporcie. Sporcie przez duże S, albo raczej duże D. D jak Dorota Idzi. Mimo iż karierę sportową nasza pięcioboistka zakończyła w 2000 roku jej osiągnięcia sportowe– 36 medali na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata – do dziś zostają w pamięci kibiców. A do tego pięciobój – pływanie, bieganie, jazda konno, szermierka i strzelanie – to kombinacja dyscyplin, która zawsze mnie pociągała – dlatego dziś z hamaku dzwonimy do Doroty Idzi.

30.06.2020 | Dorota Idzi  

Pewnie niewielu z nas uda się spróbować swoich sił w pięcioboju nowoczesnym, ale o zaletach tej niezwykle ciekawej dyscypliny posłuchać warto! Warto też dać się zainspirować. Dorota Idzi podpowie nam jak aktywnie spędzać czas.

30.06.2020 | Dorota Idzi  
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Rozmowy w hamaku

Rozmowy w hamaku  

Lato 2020 różni się od wakacji jakie znam. Być może nie uda się wypoczywać w sposób, do którego przywykliśmy - w końcu wiele atrakcji stało się niedostępnych. Dlatego proponujemy Wam „Rozmowy w hamaku", w których będziemy szukać harmonii, radości i odpoczynku razem z naszymi ulubionymi artystami i sportowcami.