107,6 FM

30.06.2020 | o. Wit Chlondowski - Biblia - księga nad księgami

O spotkaniu z Bogiem w Jego Słowie będziemy rozmawiać w każdym wtorkowym i czwartkowym Boskim Wieczorze. Podpowiedzi jak czytać Pismo Święte, poszukiwania mistrzów i nauczycieli a także świadectwa o tym, że "żywe jest Słowo Boże i skuteczne.."

30.06.2020 | o. Wit Chlondowski - Biblia - księga nad księgami  

- Czy muzyka metalowa może prowadzić do lektury Biblii? Nasze rozmowy o Piśmie Świętym zaczynamy od wspomnień o osobistym odkryciu Biblii, nawróceniu i poszukiwaniu Prawdy.

- Czy Bogu można zadawać pytania? Jak szukać odpowiedzi na życiowe pytania w Piśmie Świętym? Jak podchodzić do otwierania Biblii w poszukiwaniu wskazówek dotyczących konkretnych osobistych spraw?

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Poniedziałek-Piątek, 21.00 - Boski wieczór

Poniedziałek-Piątek, 21.00 - Boski wieczór  

Lato to dla wielu czas nie tylko odpoczynku, ale i duchowych poszukiwań. W wakacyjne wieczory nasi goście - zakonnicy i świeccy - opowiedzą o swoich ścieżkach duchowych. Zaprezentują bogactwo duchowości obecnych w Kościele katolickim, oraz podzielą się tym jak odkrywają Boga w Biblii i jak Słowo Boże inspiruje ich na co dzień. Boski wieczór codziennie latem w Radiu eM. Od poniedziałku do piątku o godz. 21.00 zapraszają na zmianę Aneta Kuberska-Bębas i Dominika Szczawińska.

Programy