107,6 FM

Jaworzno. Policja znalazła bezdomną, która próbowała zabić 6-latkę

Policjanci z Jaworzna znaleźli bezdomną kobietę, podejrzaną o próbę zabójstwa dziecka. 46-letnia Klaudia Szuper-Sielska miała wczoraj [13.07.2020]zaatakować kamieniem 6-letnią dziewczynkę.

AKTUALIZACJA: Policjanci zatrzymali kobietę. Oto treść komunikatu śląskiej policji:

Dzięki przypadkowemu świadkowi, który rozpoznał ze zdjęcia zamieszczonego na profilach społecznościowych Śląskiej Policji poszukiwaną kobietę, 46-latka, podejrzewana o usiłowanie zabójstwa 6-letniego dziecka w Jaworznie, została zatrzymana. Do zdarzenia doszło wczoraj ok. 21.00 na ul. Matejki w Jaworznie. Dziewczynka trafiła do szpitala w Katowicach-Ligocie, gdzie przeszła operacje. Bardzo dziękujemy za pomoc!

 

Policjanci z Jaworzna postawili w stan gotowości wszystkie jednostki w kraju. Sprawa jest poważna. Poszukiwana bezdomna znana jest ze zmiany miejsca pobytu. Wczoraj [13.07.2020] ok. 21.00 na ul. Matejki w Jaworznie kobieta zaatakowała dziecko. - Mówi Michał Nowak, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie:

Według nieoficjalnych informacji kobieta podeszła do bawiących się dzieci i bez wyraźnego powodu rzuciła w jedno z nich kamieniem. 6-letnia dziewczynka doznała obrażeń głowy i trafiła do szpitala w Katowicach - Ligocie. Ma pękniętą czaszkę i przeszła operację.

Jaworzno. Policja znalazła bezdomną, która próbowała zabić 6-latkę   Wizerunek poszukiwanej w Jaworznie kobiety foto / Śląska Policja
« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama