107,6 FM

Rekolekcje siatkarskie i nie tylko

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na wakacyjne imprezy, organizowane przez Oblackie Centrum Młodzieży w Kokotku koło Lublińca.

Nie ma już wolnych miejsc na sierpniowe rekolekcje połączone z kursem tańca NINIWA Dance. Ale można się jeszcze wybrać na trzytygodniową, wrześniową wyprawę pieszą Głównym Szlakiem Beskidzkim z Ustronia do Wołosatego. Do pokonania będzie 500 km (średnio 27 km dziennie) i 10 pasm górskich. Jutro rozpoczyna się weekendowa wyprawa przygotowawcza, po której będzie tydzień na podjęcie ostatecznej decyzji o udziale w wyprawie głównej.

Tygodniowe rekolekcje siatkarskie rozpoczną się w Kokotku 27 lipca. Tam też od 3 do 8 sierpnia trwać będą rekolekcje pod nazwą "Kuźnia charakterów". Modlitwa, praca – fizyczną i duchową, rozmowa z kapłanem, Eucharystia, zabawa i relaks - to wszystko czeka na uczestników. Zostały jednak już tylko dwa wolne miejsca.

Pełną informację znajdziesz TUTAJ.

Trwa już wyprawa rowerowa NINIWA TEAM o długości trasy 3400 km. Jej celem jest odwiedzenie wszystkich oblackich domów w Polsce oraz zdobycie najbardziej wysuniętych na północ, południe, wschód i zachód punktów naszego kraju. To z powodu przypadającego w tym roku stulecia polskiej prowincji Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Więcej w relacji poniżej:

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama