107,6 FM

4.8.2020 | Biblijna formacja we wspólnocie i w rodzinie

No Bible - no breakfest - to zasada, którą kieruje się Karol Sobczyk, lider wspólnoty Głos na Pustyni. W programie między innymi o tym, jak wygląda codzienna lektura Słowa Bożego, modlitwa, czy przygotowywanie się do konferencji. Zajrzymy też do domu Karola, by porozmawiać o tym, jak odkrywać Biblię przed dziećmi.

Karol Sobczyk   Karol Sobczyk

- Każdego dnia wieczorem z 4-letnią Zuzią i 6-letnim Danielem czytamy Biblię dla dzieci. W każdą sobotę jemy uroczystą kolację podczas której czytamy niedzielne czytania liturgiczne, modlimy się razem i rozmawiamy - to konkretne podpowiedzi Karola Sobczyka.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Poniedziałek-Piątek, 21.00 - Boski wieczór

Poniedziałek-Piątek, 21.00 - Boski wieczór  

Lato to dla wielu czas nie tylko odpoczynku, ale i duchowych poszukiwań. W wakacyjne wieczory nasi goście - zakonnicy i świeccy - opowiedzą o swoich ścieżkach duchowych. Zaprezentują bogactwo duchowości obecnych w Kościele katolickim, oraz podzielą się tym jak odkrywają Boga w Biblii i jak Słowo Boże inspiruje ich na co dzień. Boski wieczór codziennie latem w Radiu eM. Od poniedziałku do piątku o godz. 21.00 zapraszają na zmianę Aneta Kuberska-Bębas i Dominika Szczawińska.

Programy