107,6 FM

04.09.20| Pogórze przemyskie

Gdyby zapytać o najwyższy szczyt tego regionu mogą pojawić się aż trzy nazwy: Suchy Obycz (618 m n.p.m.), Kopystańka (541 m n.p.m.) lub wzgórze Na Wysokim (586 m n.p.m.). Może warto zdobyć wszystkie trzy. Tak, czy owak polecamy Pogórze Przemyskie.

04.09.20| Pogórze przemyskie   https://polskazachwyca.pl/
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Sekrety przyrody

Sekrety przyrody   Katarzyna Widera-Podsiadło

Rozmowy Katarzyny Widera-Podsiadło z Piotrem Kardaszem skłaniają do refleksji nad potęgą przyrody, nad miejscem i rolą człowieka w niej, poznawania praw natury i procesów w niej zachodzących, również tych, na które wpływ ma człowiek. Wiedza i pasja Piotra Kardasza gwarantują pobudzenie ciekawości ekologicznej, służącej do samodzielnego i aktywnego dbania o otaczające nas środowisko.

Piotr Kardasz to dziennikarz, publicysta, autor wielu książek, poradników dotyczących hodowli i pielęgnacji roślin, pasjonat przyrody. Znany z licznych programów realizowanych m.in. również dla TVP Katowice, TVS, czy Radia Katowice. Posiadacz patentów w zakresie technologii ekologicznych, laureat prestiżowej nagrody „Eureka 2002” na targach w Brukseli za technologię rekultywacji terenów zdegradowanych „Izoling”.