107,6 FM

Jedno centrum pomocy było w stanie uratować 575 dzieci przed aborcją

Maria Gallagher w artykule dla Life Site News wspomina, że miała okazję uczestniczyć w wirtualnym świętowaniu pracy lokalnego centrum pomocy dla kobiet w ciąży. Z wypowiedzi kolejnych mówców dowiedziała się o wspaniałych działaniach jednego z ośrodków w Pensylwanii. 

Morning Star Pregnancy Services (czyli Gwiazda Poranka, od razu nasuwa się skojarzenie z Maryją i wezwanie z litanii loretańskiej "Gwiazdo Zaranna") to wspaniałe miejsce, w którym kobiety w ciąży otrzymują pomoc potrzebną do przywrócenia nadziei sobie i swoim rodzinom. Pomimo wyzwań, jakie stwarza pandemia, od początku COVID-19 ponad 100 kobiet, które nawiązały kontakt z Morning Star, wybrało życie dla swoich dzieci.

Statystyki Morning Star z 2019 roku są imponujące. W 2019 roku centrum odnotowało aż 3655 wizyt. Obejmowało to 848 pozytywnych testów ciążowych i 1447 USG. Zespół Morning Star dobrze wie, że USG potrafi uratować życie.

Gallagher zwraca uwagę, że tylko w 2019 około 575 kobiet, które nawiązały kontakt z Morning Star, wybrało życie dla swoich dzieci. Podkreśla również, że ośrodki pomocy kobietom w ciąży są pierwszą linią obrony w dążeniu do ocalenia społeczeństwa przed kulturą śmierci. 

Morning Star to tylko jeden z tysięcy ośrodków w USA, które każdego dnia ratują życie, przywracają nadzieję i uzdrawiają.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama