107,6 FM

Męski Różaniec ze Stecówki na Baranią Górę

Mężczyźni z parafii znajdujących się na terenie Trójwsi Beskidzkiej zapraszają wszystkich panów do wspólnej modlitwy i wędrówki w ramach ogólnopolskiego Męskiego Oblężenia Jasnej Góry.

Po raz czwarty od 20 do 26 września odbywają się spotkania w ramach Męskiego Oblężenie Jasnej Góry. Przez cały tydzień trwają modlitwy w różnych męskich grupach oraz warsztaty dla mężczyzn - dostępne online (poprzez stronę Męskie Oblężenie Jasnej Góry). Nie brakuje także przedsięwzięć modlitewnych w parafiach całej Polski.

Natomiast w sobotę 26 września od 17.00 odbędzie się męski modlitewny szturm na Jasną Górę. Można będzie w nim uczestniczyć przez transmisję lub pojechać osobiście.

Mężczyźni z Trójwsi Beskidzkiej zapraszają wszystkich panów, by dziś, 24 września, dołączyli do ich przedsięwzięcia. Panowie spotkają się najpierw o 18.00 na Mszy św. w kościele Matki Bożej Fatimskiej na Stecówce, a następnie około 19.00 przejdą na Baranią Górę, odmawiając Różaniec.

Jak mówi Henryk Haratyk, jeden z inicjatorów spotkania, wspólna wędrówka i modlitwa potrwają około trzy godziny. Zapraszamy w imieniu mężczyzn!

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama