107,6 FM

20.09.2020 | Pomoc dla kobiet Afryki

Misją Daniela jest pomaganie. Jego zapał sprawił, że w Czadzie powstają kolejne studnie. Teraz chce pomóc kobietom w ciąży. Daniel chce zakupić łóżka porodowe, by mieszkanki tego najbiedniejszego w Afryce kraju, mogły rodzić w godnych warunkach.

Daniel Cieszyński chce pomagać najsłabszym i najuboższym   Daniel Cieszyński chce pomagać najsłabszym i najuboższym
Daniel Cieszyński - archiwum prywatne

Daniel Cieszyński to wolontariusz, społecznik, osoba, której pasją jest pomaganie. Dzięki jego pomysłom i zbiórkom w Czadzie - najbiedniejszym kraju Afryki - powstało już pięć studni. Daniel opowiada o swojej drodze życia, która zawiodła go... na misje!

Daniel podczas wizyty w Czadzie zobaczył biedę i głód   Daniel podczas wizyty w Czadzie zobaczył biedę i głód
Daniel Cieszyński - archiwum prywatne

Co Daniel zobaczył w Czadzie? Co go zaskoczyło w czadyjskiej rzeczywistości? Nasz gość opowiada o tym, jak żyją mieszkańcy tego kraju.

Dzięki pomysłom Daniela matki i ich dzieci będą miały solidną opiekę   Dzięki pomysłom Daniela matki i ich dzieci będą miały solidną opiekę
Daniel Cieszyński - archiwum prywatne

Daniel nie potrafi nie pomagać. Po tym, jak powstało 5 studni w Czadzie, przyszła pora, by pomóc... kobietom w  ciąży i noworodkom. Daniel ma na to pomysł.

Dzieci w Czadzie nie przychodzą na świat w komfortowych warunkach   Dzieci w Czadzie nie przychodzą na świat w komfortowych warunkach
Daniel Cieszyński - archiwum prywatne

Rzeczy niemożliwe, stają się możliwe! - mówi Daniel. O swoich przeżyciach i Bożych znakach, których doświadcza, napisał książkę, która niebawem się ukaże.

Tu link do zbiórki Daniela Cieszyńskiego: https://www.katolikwspiera.pl/pomoc-dla-czadu.html

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..