107,6 FM

01.10.2020 | Doświadczyła przemocy domowej, skorzystała z pomocy

Pani Ola mówi jak i kiedy otrzymała pomoc. Była w trudnej sytuacji po tym jak doświadczyła przemocy domowej.

Pani Ola w liście do słuchaczy opisuje swoje doświadczenie sytuacji kryzysowej, która spotkała ją w rodzinie i opisuje drogę wychodzenia z niej:

Rozmowa z panią Olą, która doświadczyła przemocy domowej, o tym kiedy i jak skorzystała z pomocy Ośrodka Interwencji Kryzysowej:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Żyjemy w państwie prawa

Na antenie Radia eM ruszył cykl audycji "Żyjemy w państwie prawa". Rozmawiamy w nich z ekspertami na temat tego, jak i gdzie szukać pomocy, kiedy stajemy się ofiarami przestępstwa, jak działać, kiedy jesteśmy świadkami przestępstwa, gdzie szukać pomocy, do jakich zapukać drzwi. Mówimy też, jak działa w Polsce system sprawiedliwości, jak jest reformowany, po co i dlaczego. Audycje na antenie Radia eM Katowice w tygodniu po godz. 17.00, powtórki po godz. 22.00.
Audycja realizowana jest wspólnie z Funduszem Sprawiedliwości.

 

Programy