107,6 FM

Co w nowym "Gościu"

Przypominamy, że jest możliwość nabycia go także w formie elektronicznej. Zatroszczmy się też o tych, którym w czasie pandemii trudno samodzielnie zdobyć nasz tygodnik.

Spieszymy do Was z nowym numerem "Gościa Niedzielnego". Już dziś może być w Waszym domu. Przypominamy, że jest możliwość nabycia go także w e-wydaniu. Zatroszczmy się też o tych, którym w czasie pandemii trudno samodzielnie nabyć nasz tygodnik. Może "podrzucimy" go starszej sąsiadce? A może nauczymy babcię, jak kupić "Gościa Niedzielnego" w formie elektronicznej.

A w najnowszym numerze:

  • Wulgaryzmy, obrzucanie się błotem, patomowa. W ostatnim czasie mamy wrażenie, że agresja werbalna staje się naszą codziennością. Szymon Babuchowski pisze: "Wyzywanie obrońców życia i rządzących najgorszymi wyrazami, jakie tylko zna polszczyzna, dokonuje się za przyzwoleniem środowisk, które chcą uchodzić za elity". Więcej w artykule - "Patomowa".
  • "Dajcie żyć!" Rozmowa Marcina Jakimowicza z ks. Wojciechem Węgrzyniakiem. Oto fragment:

Marcin Jakimowicz: Furorę w sieci robi intuicja kard. Ratzingera o Kościele przyszłości: małym, uduchowionym, pokornym zaczynie. Tyle, że gdy Pan Bóg zaczął tak formować Kościół, wiele osób podnosi lament: Kryzys!

Ks. Wojciech Węgrzyniak: To naturalne, że Bóg oczyszcza Kościół. Ważne, by sól nie zwietrzała, by z tych zawirowań wyszedł Kościół wierny Chrystusowi.

  • Agata Puścikowska w artykule "My tu jesteśmy!": Protesty w teorii za "wolnym wyborem", w praktyce ranią osoby niepełnosprawne.

Więcej przeczytacie w najnowszym "Gościu Niedzielnym".

Zapraszamy do czytania "Gościa Niedzielnego" w formie elektronicznej.

Zachęcamy do darmowego założenia konta i logowania się w naszym serwisie (można za pośrednictwem Google i Facebooka). Przypominamy, że zalogowani użytkownicy będą mogli uzyskać zupełnie za darmo dostęp nawet do 10 naszych płatnych artykułów. Zalogowanie się w serwisie „Gościa” daje też dodatkowe możliwości, z których warto skorzystać, takie jak założenie własnego bloga lub strony internetowej, wzięcie udziału w konkursie, dodanie zaproszenia na wydarzenie w swojej okolicy. Zapraszamy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama