107,6 FM

Zabrze. Zwierzaki na linach. Wspinacze z Katowickiego Klubu Wysokogórskiego dla dzieci ze Szpitala Klinicznego

Małych pacjentów oddziału pediatrii w Zabrzu odwiedzili dziś wyjątkowi goście. Kilkunastu wspinaczy z Katowickiego Klubu Wysokogórskiego w specjalnych kostiumach zjechało na linach z dachu Szpitala Klinicznego nr 1.

Psy, tygrysy i lemury. Mali pacjenci oddziału pediatrii w Zabrzu mieli dziś wyjątkowych gości. To wspinacze z Katowickiego Klubu Wysokogórskiego, którzy postanowili zjechać na linach w specjalnych przebraniach z dachu Szpitala Klinicznego nr 1:

Wszystko po to by na twarzach dzieci, choć na chwilę pojawił się uśmiech. Akcja to wspólna inicjatywa Fundacji Iskierka i firmy Tauron:

Podczas akcji pracownicy firmy Tauron zaśpiewali też świąteczne piosenki, które pojawią się na płycie nagranej we współpracy z Radiem eM.

Zabrze. Zwierzaki na linach. Wspinacze z Katowickiego Klubu Wysokogórskiego dla dzieci ze Szpitala Klinicznego   Wspinacze zrobili dzieciom niespodziankę. Agata Nurek / Radio eM

Podobna akcja odbyła się niedawno w Katowicach. Członkowie klubu wysokogórskiego zjechali z dachu Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama