107,6 FM

8.12.2020 | Jak to ogarnąć?

Sięgamy dziś po praktyczny poradnik "zarządzania szczęściem" Agnieszki Stefaniuk, pracującej z wyboru mamy siedmiorga dzieci, która od ponad 10 lat aktywnie angażuje się w działania na rzecz kobiet i matek. Jest szkoleniowcem i mówcą motywacyjnym. Na Instagramie prowadzi profil familyfunbymum, obserwowany przez 23 tys. osób, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami, inspiruje i wspiera kobiety.

8.12.2020 | Jak to ogarnąć?  

Agnieszka Stefaniuk prócz rad i sprawdzonych  sposobów zarządzania dużą rodziną mówi o codziennym doświadczeniu szczęścia. Wyjaśnia, że duża rodzina, to nie luksus dla bogatych, ale konieczność stawiania czoła konkretnym wyzwaniom.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji

Programy