107,6 FM

Minimalistyczne oprawy Shilo - co proponuje polska marka?

Proste linie, czarno-biała kolorystyka oraz geometryczne kształty, to trzy elementy, stanowiące znak rozpoznawalny marki Shilo - polskiego producenta oraz uznanego projektanta oświetleniowego. Co świadczy o popularności marki? Które produkty zasługują na szczególną uwagę? Udzielamy odpowiedzi na pytania.

Shilo - co wiemy o polskiej marce oświetleniowej?

Shilo to znany producent produktów oświetleniowych. Marka zasłynęła na polskim rynku za sprawą wysokojakościowych opraw, utrzymanych w wiodącej, minimalistycznej formie. Znakomita większość wytworzonych przez polskiego producenta lamp została pokryta białą lub czarną farbą. Uniwersalna kolorystyka produktów, w połączeniu z ich uproszczoną formą, sprawia, że lampy Shilo doskonale wpisują się w większość nowocześnie urządzonych wnętrz. Designerskie oprawy Shilo każdego dnia rozświetlają tysiące prywatnych i komercyjnych przestrzeni. Znaleźć je można zarówno w biurowcach, jak i wielkometrażowych apartamentach. 

Minimalizm - kiedy mniej znaczy więcej

Minimalistyczny styl to doskonała alternatywa dla pełnych przepychu, nowobogackich aranżacji. Uporządkowana i utrzymana w harmonii przestrzeń ułatwia zachowanie skupienia oraz pozytywnie wpływa na samopoczucie ludzi. Minimalistyczne produkty, ze względu na swoją delikatną stylistykę, mogą stanowić doskonałe uzupełnienie zróżnicowanych przestrzeni. Dzięki uniwersalnej kolorystyce (biel lub czerń) oraz nieinwazyjnej formie, lampy Shilo nie zaburzają wystroju raz zaaranżowanych wnętrz, lecz stanowią uzupełnienie ich nietuzinkowego charakteru. Geometryczne kształty, klasyczne kolory oraz proste linie, to główne atuty ponadczasowych lamp Shilo. Jakie kolekcje cieszą się największą popularnością? 

Kinkiet Kabe Shilo-Dohar

Kinkiet Kabe od Shilo to designerski produkt, który wyróżnia się na tle konkurencji za sprawą swojego nietuzinkowego wykonania. Lampa została uformowana na kształt trójkąta, w wyniku złączenia ze sobą trzech, odpowiednio rozmieszczonych, ramion. Dwa ramiona pozostają zawieszone w przestrzeni, w czasie, gdy trzecie jest przytwierdzone do ściany za pomocą specjalistycznego mocowania. Kinkiet Kabe został wykonany z wysokojakościowego metalu, który kolejno pokryto śnieżnobiałą farbą. Miejsce na żarówkę o gwincie E27 znajduje się na końcu dolnego ramienia. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu, zamieszczona w wysuniętym punkcie, żarówka, z łatwością rozświetli większość przestrzeni, opatulając wnętrze miłym dla oka światłem. Kinkiet Kabe to doskonały wybór dla właścicieli nowoczesnych mieszkań. Produkt świetnie sprawdzi się w sypialni oraz salonie - większości dobrze urządzonych wnętrz, należących do lokatorów, którzy cenią sobie nieoczywiste, geometryczne kształty. 

Lampa stojąca Ihi Shilo

Lampa stojąca Ihi Shilo to designerska konstrukcja, która doskonale sprawdzi się w roli lampki nocnej lub dodatkowego źródła światła. Lampa została złożona z niewielkiej, zaokrąglonej podstawy, w której osadzono szereg skierowanych ku górze prętów. Omawiane elementy nikną pod osłoną klosza, mieszczącego w sobie miejsce na pojedyncze źródło światła. Produkt został w całości pokryty czarną farbą, która dodatkowo uwydatnia jego spójną i przemyślaną budowę. Lampa Ihi Shilo została wykonana z wysokojakościowego metalu. Produkt jest objęty pięcioletnią gwarancją przez producenta. 

Lampa wisząca Yabu Shilo

Lampa wisząca Yabu Shilo to unikalna pozycja, stanowiąca jeden z flagowych produktów oświetleniowych producenta. Za sprawą charakterystycznej konstrukcji, lampa przywodzi na myśl azjatyckie schematy rzemieślnicze. Produkt został wykonany z metalu, a kolejno pokryty czarną barwą. Lampa została złożona z kwadratowej podstawy, do której przymocowano osiem, opadających swobodnie, filarów. Każdy z nich ma specjalnie wyznaczone miejsce w którym można osadzić pojedyncze źródło światła o gwincie GU10. Dzięki możliwości regulowania wysokości lampy użytkownik może z łatwością zmodyfikować jej wygląd. Dopasować wymiar lampy do wybranego przez siebie wnętrza. 

Minimalistyczne oprawy Shilo to doskonały wybór dla nowoczesnych i dobrze urządzonych wnętrz. Proste linie, geometryczne kształty oraz klasyczna czarno-biała kolorystyka to trzy elementy, które stanowią znak rozpoznawalny marki. Dzięki dużemu zróżnicowaniu modeli oraz wysokojakościowemu wykonaniu, produkty Shilo zdobią wnętrza wielu komercyjnych i prywatnych przestrzeni. Poszczególne modele znaleźć można zarówno w wielkometrażowych apartamentach, jak i dużych halach sklepowych. Za wysoką jakością produktów przemawia pięcioletnia gwarancja zapewniana przez producenta.

Artykuł sponsorowany

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama