107,6 FM

23.02.2021 | "Nie jeteś skazany" - spotkanie z Grzegorzem Czerwickim

Najlepszy interes życia zrobił w więziennej celi - za dwa szlugi kupił kupił Pismo Święte. Kryminalna historia opisana w książce "Nie jesteś skazany" i jej autor i bohater Grzegorz Czerwicki. Rozmawiamy o spotkaniu Boga i niewyobrażalnej przemianie życia.

Nie ma sytuacji bez wyjścia, nie ma życia, którego dnie da się uratować. Grzegorz Czerwicki nie waha się opowiadać o najciemniejszych momentach swojego życia. Wie, że o własnych siłach nie był w stanie nic zmienić.

Szczęśliwa rodzina - żona, syn, przyjaciele, pasjonująca praca zawodowa i ciągły wysiłek, by danej łaski nie zmarnować. Grzegorz Czerwicki podaje przepis na codzienność z Bogiem.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Dobry tytuł

Dobry tytuł  

Być może niektórzy nie czytają, ale to tylko kwestia czasu. Wystarczy znaleźć dobry tytuł, by książka stała się przyjacielem! Dobry tytuł, to program o książkach i ich autorach. Omówienia, recenzje, wywiady, konkursy. Poszukiwania lektury dla każdego. Powieści, poradniki, przewodniki, teologia, historia, psychologia, książki dla dzieci. W świecie książek nikt nie będzie się nudził! Dominika Szczawińska - zapraszam!

Partnerzy audycji