107,6 FM

Klocki Waffle firmy Marioinex – coraz częściej wybierane wśród rodziców

Tak zwane świadome rodzicielstwo już od lat jest jednym z największych trendów wychowawczych. Podejście to zakłada całkowite zaangażowanie we wszystkie aspekty rozwoju dziecka. Z tego względu coraz popularniejsze są produkty (m.in. ubranka, akcesoria, zabawki), które pod każdym względem spełniają potrzeby maluchów. Świetnym przykładem takiego artykułu są klocki Waffle firmy Marioinex. Wyjaśniamy, dlaczego są coraz częściej wybierane przez rodziców!

Klocki Waffle firmy Marioinex – co to takiego?

Klocki Waffle firmy Marioinex to wyjątkowa zabawka, która została uważnie zaprojektowana z myślą o maluchach w wieku 2+. Zestaw składa się z kilkunastu do kilkudziesięciu elementów o charakterystycznym kształcie, przypominającym nieco fakturę wafelka czy gofra. Każdy z nich posiada specjalne wycięcia oraz wypustki, dzięki czemu można łączyć je ze sobą jak puzzle. W ten sposób da się tworzyć konstrukcje 2D, a także 3D.

Dokupując kolejne zestawy klocków Waffle firmy Marioinex dzieci mogą budować zwierzątka, budynki, przedmioty, maszyny czy nawet całe bajkowe krainy. Tworzenie takich konstrukcji samo w sobie jest świetną rozrywką, a gotowe dzieła jak najbardziej mogą jeszcze być wykorzystywane w dalszej zabawie. Klocki podobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Dzieci bardzo chętnie się nimi bawią, co przy okazji przyczynia się do ich zdrowego rozwoju psychofizycznego.

Co wyróżnia klocki Waffle firmy Marioinex?

Ogromną zaletą klocków Waffle firmy Marioinex jest materiał, z którego są wykonane. Elementy są bowiem wykonane metodą wdmuchu z wyjątkowego tworzywa sztucznego. Wykazuje ono zaskakującą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz inne czynniki zewnętrzne. Ponieważ jest elastyczne oraz nietoksyczne, jest całkowicie bezpieczne dla dzieci, a także środowiska naturalnego. Pudełka produktów firmy Marioinex są poddawane procesowi recyklingu i ponownie produkowane tak jak i sam produkt. Wszystkie zabawki wytwarzane są w kontrolowanych warunkach od początku do końca w Polskiej fabryce przez rodzinną firmę z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem.

Projekt, wykonanie oraz korzystny wpływ klocków Waffle firmy Marioinex na najmłodszych zostały docenione przez jury prestiżowych konkursów, m.in. „Zabawka Roku”, „Kid’s Time Star” czy „Świat Przyjazny Dziecku”. Takie wyróżnienia są najlepszą rekomendacją, bo są przyznawane przez renomowanych specjalistów z dziedziny pedagogiki, psychologii, fizjoterapii itp.

Dlaczego klocki Waffle Marioinex są tak popularne?

Klocki Waffle Marioinex są coraz częściej wybierane wśród rodziców, ponieważ reprezentują najwyższą jakość wykonania. Są wytrzymałe, funkcjonalne i całkowicie bezpieczne dla malucha. Do tego nie zapewniają jedynie bezmyślnej rozrywki, ale przynoszą liczne korzyści.

Podczas zabawy klockami Waffle firmy Marioinex dziecko rozwija swoją psychomotorykę, a także ćwiczy precyzję i cierpliwość. Proste elementy zachęcają do tworzenia rozmaitych konstrukcji, co z kolei pobudza wyobraźnię, kreatywność oraz myślenie przestrzenne. Współcześnie maluchy często ulegają przebodźcowaniu przez wszechobecne multimedia. Zabawki tego typu pomagają im się wyciszyć oraz zdrowo rozwijać. Nic dziwnego, że cieszą się popularnością wśród odpowiedzialnych rodziców, którzy dbają o swoje pociechy i myślą o ich przyszłości już od pierwszych chwil życia.

Zabawa jest niezwykle ważnym elementem dorastania, dlatego warto już od najmłodszych lat zadbać o jej jakość. Klocki Waffle firmy Marioinex są pod każdym względem dostosowane do potrzeb dzieci oraz oczekiwań rodziców. Jeśli szukasz bezpiecznych, funkcjonalnych, a do tego polskich produktów, koniecznie wybierz artykuły tej firmy!

Sprawdź ofertę klocków firmy Marioinex

Artykuł sponsorowany

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama