107,6 FM

Droga Wielkiego Postu z ks. Krzysztofem Grzywoczem

Twórcy strony internetowej poświęconej opolskiemu księdzu i kierownikowi duchowemu w każdy piątek Wielkiego Postu proponują jego teksty i nagrania audio powiązane tematem "Ojcowskim sercem".

- Zdolność do słuchania sprzyja budowaniu bliskich więzi. Przyjaciele się słuchają. Będę bardziej słuchał, ograniczę moje mówienie. To bardzo piękne postanowienie wielkopostne – mówił kiedyś ks. Krzysztof Grzywocz podczas rekolekcji wielkopostnych.

Za nami II niedziela Wielkiego Postu, ale na rekolekcje wielkopostne nie jest za późno. Twórcy strony internetowej kskrzysztofgrzywocz.pl proponują Wielki Post z konferencjami zaginionego w sierpniu 2017 r. w Alpach Szwajcarskich opolskiego księdza, kierownika duchowego, rekolekcjonisty, terapeuty, egzorcysty.

W każdy piątek Wielkiego Postu TUTAJ lub na kanale YouTube Krzysztof Grzywocz pojawią się nowe nagrania audio lub teksty ks. Krzysztofa Grzywocza. Ich wspólny tytuł - "Ojcowskim sercem". Kolejne odcinki będą poruszały następujące tematy szeroko związane z ojcostwem:

1. Umiłowany

2. Czuły

3. Posłuszny

4. Przyjmujący

5. Z twórczą odwagą

6. Pracujący

7. W cieniu

Dostępne są już trzy kilkunastominutowe wybrane fragmenty konferencji ks. Grzywocza - Wprowadzenie w Wielki Post, Umiłowany i Czuły.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama