107,6 FM

Ranking miejscowości nadmorskich – głosujemy!

Wiosna za oknem, wakacje 2021 zbliżają się coraz szybciej, a wstępne analizy ekspertów mówią o kolejnym roku, w którym jednymi z najchętniej wybieranych miejsc na wakacje będą miejscowości nad Bałtykiem.

Z myślą o turystach planujących wypoczynek powstało zestawienie opisujące prawie 100 nadmorskich miejscowości. Dodatkowo, ich sympatycy mają możliwość głosowania w Rankingu Miejscowości Nadmorskich.

Polska posiada aż 770 km linii brzegowej nad Morzem Bałtyckim. Zdecydowana większość to piękne piaszczyste plaże, magiczne klify i wydmy. Nie wszędzie dojedziemy samochodem, nie wszędzie będziemy mogli wejść, jednak gwarantujemy Wam, że ilość wyjątkowych plaż nad Bałtykiem jest tak duża, że nie sposób je wszystkie zapełnić. Nawet w szczycie sezonu wokół najpopularniejszych miejscowości, wystarczy zaledwie kilkanaście minut spaceru aby odnaleźć bezludne plaże. Które z nich są najpiękniejsze? Każdy z Was ma swój Ranking, dlatego zapraszamy do oddania głosu „lubię to” na Waszych faworytów.

Ranking miejscowości nadmorskich – głosujemy!

Serwis najlepiejnadmorzem.pl został zaprojektowany tak, aby turyści planujący wypoczynek mogli poznać miejscowości dzięki interaktywnej mapie lub po wyszukaniu ich w odpowiedniej kategorii. Nadmorskie Gwiazdy, Perełki i Zacisze – to trzy główne kategorie, które jednocześnie doskonale opisują charakter poszczególnych miejscowości. W serwisie znajdziecie przewodnik zarówno po tych najmniejszych miejscowościach, z zaledwie garstką stałych mieszkańców, jak i najpopularniejsze kurorty nad Bałtykiem. Nie brakuje też informacji o atrakcjach poszczególnych miejscowości, ale także praktycznych informacji dotyczących dojazdu itp.

Głosowanie trwa do końca lipca i odbywa się poprzez zaznaczenie „lubię to” przy wybranej lub wybranych miejscowościach. Zestawienie 10 najlepszych we wszystkich kategoriach zostanie opublikowane po podsumowaniu głosów na początku już w sierpniu. Warto dodać stronę Rankingu do ulubionych, gdyż wkrótce pojawią się tam również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Z kolei na portalu Dzieckowpodrozy.pl czeka na Was zestawienie najlepszych miejsc na rodzinne wakacje nad morzem.

Artykuł sponsorowany

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama